Mūsų prekės ženklai

www.kavoslinija.lt siūlo Jums tik aukščiausios kokybės produktus atrinktus degustatorių!

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.kavoslinija.lt Jūs galėsite įsigyti maltos kavos, kavos pupelių, kavos pagalvėlių (POD)(ESE44), kavos kapsulių (FAP), arbatos, tirpiųjų gėrimų ir Nespresso® tipo kavos kapsulių. Visi mūsų produktai pasižymi išskirtina kokybe bei kaina. Apačioje mes šiek tiek pasakojame apie mūsų prekinius ženklus, norint gauti daugiau informacijos, prašome su mumis susisiekti el. paštu: info@kavoslinija.lt

Gourmesso - šis ypatingai daug dėmesio sulaukęs Vakarų Europoje prekinis ženklas pagaliau pasiekė ir mus. 25 skirtingas kavos rūšis siūlanti kompanija užtikrina, kad kiekvienas kavos vartotojas tikrai suras savo atrinktąjį skonį. Skirtinų regionų, skrudinimų ir net skirtingų šalių degustatorių kavos mišiniai (Vokietijos, Italijos, JAV - San Francisko) stebins Jus savo panašumu su garsiuoju Nespresso® kavos kompanijos gamintoju.  Apačioje rasite lentelę, kurioje surašyti ypatingų panašumų su Nespresso® kavos kapsulėmis turintys mišiniai: 

QIQ italian quality - tai pirmasis autorizuotas savo kavos kapsulių butiką atidaręs prekinis ženklas. Ši kompanija siūlo platų įvairių kapsulių formatų asortimentą. FAP, POD, Nespresso® , pupelės, tiek skirtingų formatų galima rasti šiame prekiniame ženkle. QIQ italian quality labai stipriai ir vienpusiškai atsižvelgia į kavos gaminimo profesionalumą ir tikrąją espresso kavos tradiciją, dėl šio gamintojo kapsulės yra visos su 7 g. kava viduje (dėl to kava naudojant Nespresso® kavos aparatą bėga šiek tiek lėčiau). Būtent 7 g. kavos suteikia ypatingų pojūčių oaze apipintus skonius, bei ryškiai išsiskirianti stiprumą. Ši kava skirta tikriems kavos gurmanams, espresso mėgėjams ir itališkų tradicijų fanams. 6 tradicinės, 8 aromatizuotas, 8 arbatų rūšis, 4 karštieji gėrimai, "Ganoderma"  grybo linija visa tai Jūsų pasirinkimui! Kol kiti prekiniai ženklai investuoja į reklamą, QIQ italian quality investuoja į kokybę. 

 

 

Filicori - net nuo  1919 m.  iki šių dienų ši kompanija sugeba nustebinti visko mačiusius. Nuostabią kilmės istoriją turinti kompanija, nuo mažo Bolonijos miestelio kavos butiko išsiplėtė į išskirtinio lygio ir ypač aukštos kokybės siūlančią tarptautinę kompaniją. Filicori kavos kompanija buvo viena pirmųjų pradėjusi eksportuoti savo gaminamas prekes. Kiekvieno New York miesto gyventojo žinomas prekės ženklas yra išskirtinis savo kuriamais butikais, kavos parduotuvėmis, kavinėmis ir kavos barais. Laikui bėgant, Filicori kompanija pradėjo specializuotis ne tik kavoje, bet ir arbatoje, šokoladuose, desertuose. Aukščiausies rūšies saldainiai ir šokoladai yra gaminami limituotu kiekiu pagal seniausius receptus, taip pat galima užsisakyti ir išskirtinės linijos vienetinius šokoladus. Taigi, Filicori - yra aukščiausios kokybės mūsų siūlomas prekinis ženklas. Po šiuo ženklu mūsų parduotuvėje slepiasi malta kava, Nespresso® tipo kapsulės, FAP kapsulės, arbatos maišelius. Būtent už šį prekinį ženklą pasisako ir mūsų degustatoriai. Nespresso® kavos aparatams skirtos kapsulės sukurtos pagal šių dienų išmaniąją technologiją. Kiekvienai kavos rūšiai yra suteiktas specialus malimas kuris užtikrins Jums nepriekaištingą darbą su Jūsu Nespresso® kavos aparatu. 

Šiuo metu šokolado savo namuose neturime, bet ateityje jis pas mus jau lentynuose. 

 

 

 

ESSSE CAFFE - turbūt pirmas klausimas iškyla kodėl trys "S", atsakymas paprastas: "Scienza, Sapienza, Specializzazione" (mokslas, žinios, specializacija). Būtent šiais trim terminais yra išklotas visas šios nuostabios kavos kompanijos kelias, kuris jau tapo vienu iš pagrindiniu pasauliniu kavos lygio standarto ženklu. Kavos kompanija įkurta 1979 m., būnant dar maža kavos kompanija, essse caffe stengėsi netradiciniu būdu pavergti kavos mėgėjų širdis. Pasitelkę mokslinius tyrimus ir žinias ESSSE CAFFE kompanijai pavyko atrasti vienus geriausių espresso kavos mišinių. Taip pat ESSSE CAFFE buvo pirma kompanija Italijoje pradėjusi bendradarbiavimą su miesto kavinėmis. Šios kavos Jūs rasite FAP, Nespresso® tipo kapsulėmis ir pupeline kava. ESSSE CAFFE dažnai sutinkama Italijos kavinėse.

 

 

Mes garantuojame Jums 100% tinkamumą visiems Nespresso® kavos aparatams!

Taip Jūs išgirtote teisingai, mes garantuojame, o kaip garantiją suteikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją jei mūsų kapsulės Jums netiks! Visi mūsų siūlomi prekių ženklai yra užtikrintos kokybės. Mūsų kavos degustatoriai atrenka tik auščiausios rūšies bei kokybės produktus, tad pasirinkę vieną iš mūsų siūlomų prekės ženklų, galėsite būti užtikrintas, kad tikrai nenusivilsite! Visos mūsų kapsulės yra patentuotai pagamintos pagal šių laikų naujausią 5 g. kavos diegimo technologiją, tad visa mūsų siūloma kava užtikrintai veiks su Jūsų turimu betkokio medelio Nespresso® kavos aparatu. Šiuo metu, Nespresso® kavos aparatams tinkančių kapsulių galime pasiūlyti net 4 skirtingus prekės ženklus! GourmessoQIQFilicori, ESSSE CAFFE, visie šitie produktai turi aukštą žinomumą pasaulinėje kavos rinkoje - jie laukia aukšto pripažinimo ir Lietuvoje!