Kava verslui

 

Mes puikiai suprantame, kaip yra nuostabu turėti kokybišką kavą ne tik namuose, bet ir darbo vietoje! Todėl, mes suteikiame įmonėms / įstaigoms išskirtines sąlygas bendradarbiavimui. Jūsų įmonė / įstaiga gauna galimybę naudotis kavos aparatu visiškai NEMOKAMAI. Rūpintis Jums niekuom nereikės, vienintelė sąlyga - mėgautis mūsų gardžia gourmesso arba QIQ italian quality produkcija. 

 

Mūsų komanda yra pasiruošusi stoti prieš visą Jūsų biuro, kavinės, įstaigos ar kitokios veiklos įmonės komandos skonių, poskonių ir kvapų teismą, todėl visada suteikiame NEMOKAMĄ degustaciją kuri gali įvykti Jūsų pasirinktoje vietoje!

Dinamiška įmonės plėtra ir mūsų klientų pasitenkinimas leidžia mums išlaikyti aukščiausią paslaugų kokybę, kartu išlaikant patrauklias galutinio produkto kainas. Siūlome skirtingus atsiskaitymo terminus - nuo pilno apmokėjimo iki dalinio arba visiško grąžinimo. Mes siūlome įvairias mokėjimo sistemas.

 

Viskas, ką Jums riekia padaryti - tai užpildyti žemiau esančią anketą ir mūsų kavos ekspertai su Jumis susieks dėl kavos degustacijos. Jeigu nekantraujate paragauti gourmesso kavos, siūlome kreiptis telefonu - +370 655 599 42 

 

Biurui

 

Profesionalus biuro kavos aparatas (1 puodelio)  + 120 Kavos kapsulių tik uz 40 eur per menesį


Kavinems/Barams
 

Profesionalus kavos aparatas (1 puodelio) + 240 Kavos kapsulių tik uz 90 eur per mėnesį

 

Profesionalus kavos aparatas (2 puodelių) + 480 Kavos kapsulių tik uz 170 eur per mėnesį

 

Profesionalus kavos aparatas (3 puodelių) + 720 Kavos kapsulių tik uz 250 eur per mėnesį